Ostutingimused

Meie veebipoes on ostude eest võimalik tasuda nii pangaülekandega kui krediitkaardiga.    Kaardimaksete turvalisuse tagamiseks kasutame  SSLi, MasterCard SecureCode, Verified by Visa.       
       
OÜ Manfred ei kasuta kaardi valdaja poolt esitatud personaalseid andmeid.       
OÜ Manfred teie poolt sisestatud  kaardi andmeid ei näe, tehingu tegemiseks suunatakse kaardi valdaja Kaardikeskuse turvalisse keskkonda. Maksmise hetkel toimub kaardi valdaja kaardiandmete  sisestus kaardi valdaja poolt Kaardikeskuse serveris paiknevasse andmebaasi  ning andmeid säilitatakse samuti Kaardikeskuses paiknevas serveris.

Kohale toimetamine ja tagastamine

Kaup toimetatakse  Teie poolt tellimuse vormistamisel sisestatud Tallinna aadressile 24 tunni jooksul või  mujal Eestis asuvale aadressile  48 tunni jooksulalates kauba üleandmisest kullerteenuse osutajale.
       
Tellitud kaup lähetatakse teele hiljemalt 24 tunni jooksul pärast tellimuse summa laekumist Manfred OÜ arvelduskontole.        

Kohaletoimetamise tasu on 5€ Tallinnas ja 10€ kõikides teistes Eesti piirkondades. Tellimused mille summa ületab 100€ toimetame kohale tasuta!
 

Kui kaup jõuab teieni vigastatud kujul või ei vasta mõnel muul viisil kaupluse esitatud kirjeldusele, on teil võimalus see tagastada. Kulleri tellimiseks palun võtke ühendust anneli@anneliviik.ee